Od wielu lat blaty kamienne są cenione ze względu na dużą wytrzymałość, oryginalne piękno i wysoką trwałość. Nasze wyroby chętnie wybierają właściciele hoteli i ośrodków odnowy biologicznej, a także Klienci indywidualni, którzy chcą gustownie urządzić dom lub mieszkanie. Wykonujemy luksusowe blaty marmurowe, wytrzymałe blaty z granitu i niezwykle uniwersalne blaty z konglomeratów. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi realizacjami – nasze blaty kamienne można oglądać zarówno w zakładzie w Sukowie koło Kielc, jak i w autorskim showroomie w Warszawie. Wszystkie produkty tworzymy na zamówienie, zgodnie z oczekiwaniami nawet najbardziej wymagających Klientów.

MartaK Kaczynskiego31 73 Gdansk viii2022 16 scaled
108A9754 Edit
Santamargherita "Sirocco"

Kamień to ponadczasowy materiał, często stosowany jako element wystroju wnętrz w nowym budownictwie. Ze względu na jego doskonałe właściwości zainteresowanie nim praktycznie nie przemija. W naszej ofercie znajdą Państwo blaty kamienne wyróżniające się eleganckim charakterem, bogactwem wzorów, szerokim asortymentem niepowtarzalnych barw i odcieni. Gwarantujemy, że w naszej firmie można znaleźć takie materiały, które idealnie wpasują się w konkretny projekt aranżacyjny. Wszystkie blaty kamienne, dostarczane Klientom z całej Polski, są wykonywane z dbałością o każdy szczegół – to właśnie w precyzji tkwi piękno oryginalnych wyrobów z kamienia. Dysponujemy nowoczesnym i świetnie wyposażonym parkiem technologicznym, dzięki czemu jesteśmy w stanie stworzyć unikalne projekty, dopasowane do indywidualnych preferencji naszych Klientów.

Zajmujemy się produkcją blatów kamiennych do kuchni – zgodnie z wytycznymi podanymi przez Klienta. Nasi doświadczeni kamieniarze podczas cięcia, szlifowania, polerowania i niezbędnej obróbki materiału dbają o należytą precyzję każdego ruchu. To przekłada się na najwyższą jakość finalnego produktu, którego piękno zachwyca Klientów nie tylko z Warszawy i Kielc, ale także z wielu innych miejsc w Polsce. Materiały, z których produkujemy blaty z kamienia zdobiące łazienki naszych Klientów, pochodzą od sprawdzonych producentów. Szerokie grono dostawców oznacza, że oferujemy blaty o przeróżnych specyfikacjach pod względem koloru i struktury.

Callacata scaled
Godziny otwarcia
Kontakt