Granitowe blaty kuchenne, które są dostępne w naszej ofercie, wykonujemy z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu służą one naszym klientom przez bardzo długie lata. Zależy nam bowiem na ich pełnym zadowoleniu, dlatego sprowadzamy kamień od najlepszych, światowej klasy producentów. Jest to materiał pierwszej klasy, a więc odporny na uszkodzenia, trwały, a przy tym również niezwykle piękny. Nasze blaty kamienne są dostępne w wielu różnorodnych kolorach. Każdy wzór jest unikalny, dzięki czemu nada konkretnemu wnętrzu nietuzinkowego charakteru. W naszej ofercie można znaleźć zarówno białe, jak i czarne blaty granitowe. Stawiamy na dostęp do bardzo bogatego asortymentu, ponieważ zależy nam na tym, żeby dotrzeć z ofertą do jak najszerszego grona odbiorców.

NOWOCZESNE BLATY KUCHENNE – PRECYZJA MA ZNACZENIE

Precyzja to w naszym zawodzie klucz do sukcesu. To właśnie dlatego nasze czarne i białe blaty granitowe są tak precyzyjne wykańczane. Używamy do tego nowoczesnych maszyn, które pozwalają nam na uzyskanie najlepszych rezultatów. Inwestycja w tego typu produkt to gwarancja doskonałego wyglądu, a także niezawodności przez długie lata. W końcu granit jest kamieniem bardzo odpornym, któremu niestraszna jest woda, para, a także zmienna temperatura. Jest bardzo trwały i twardy, dzięki czemu nie zaszkodzi mu nawet kontakt z ostrym nożem. Zachęcamy zatem do kontaktu w celu sporządzenia indywidualnej wyceny.

 

Zajmujemy się produkcją blatów kamiennych do kuchni – zgodnie z wytycznymi podanymi przez Klienta. Nasi doświadczeni kamieniarze podczas cięcia, szlifowania, polerowania i niezbędnej obróbki materiału dbają o należytą precyzję każdego ruchu. To przekłada się na najwyższą jakość finalnego produktu, którego piękno zachwyca Klientów nie tylko z Warszawy i Kielc, ale także z wielu innych miejsc w Polsce. Materiały, z których produkujemy blaty z kamienia zdobiące łazienki naszych Klientów, pochodzą od sprawdzonych producentów. Szerokie grono dostawców oznacza, że oferujemy blaty o przeróżnych specyfikacjach pod względem koloru i struktury.

Blaty łazienkowe z konglomeratu to świetna alternatywa dla tradycyjnych szafek podumywalkowych. Ładnie eksponują umywalkę, są również odporne na wilgoć i ciepły klimat, a także inne specyficzne warunki panujące w tym pomieszczeniu. Proponowane rozwiązania zapewniają nie tylko stabilność, ale także optycznie powiększają przestrzeń, nadając łazience wyjątkowej elegancji i nowoczesnego charakteru. Nasze blaty z konglomeratu to wysokiej jakości połączenie funkcjonalności i stylu – zachęcamy do zapoznania się z wybranymi realizacjami w naszym showroomie w Warszawie. Wszystkie projekty wykonujemy na indywidualne zamówienie – zgodnie z oczekiwaniami Klienta.

 

 

Wybór blatu to jeden z najważniejszych etapów przy planowaniu kuchni. Blaty z konglomeratu to doskonała alternatywa dla produktów wykonanych z kamienia. Konglomerat kwarcowy powstaje przez połączenie zmielonej skały (93%) z żywicą poliestrową (7%). Ponieważ jest to materiał w większości naturalny, posiada właściwości charakterystyczne dla materiału naturalnego, jak np. wysoka odporność na uszkodzenia, a także na wysokie i niskie temperatury. Jest również łatwy do utrzymania w czystości. Blat z konglomeratu występuje w szerokiej gamie kolorystycznej i może być matowy lub błyszczący. Dostarczane przez nas produkty z konglomeratu łączą w sobie funkcjonalność oraz elegancję.

 

 

CO WYRÓŻNIA KONGLOMERATY KWARCOWE SANTAMARGHERITA?

Spośród dostępnych konglomeratów kwarcowych Santamargherita znajdziemy kilka kolekcji – poczynając od Klasycznej poprzez Żyłkowaną (imitującą idealnie marmur, który nie nadaje się na blaty kuchenne), Stardust (z lusterkami błyszczącymi), Metropolis (imitującą beton), aż po serię Glitter – wyjątkowo nowoczesną linię materiałów z efektem 3D. Oprócz swoich wyjątkowych walorów estetycznych, konglomeraty kwarcowe Santamargherita są odporne na plamy i zabrudzenia, dzięki czemu pozostają niezwykle łatwe do utrzymania w czystości.

 

 

W ostatnich latach dużą popularnością cieszą się nowoczesne blaty z żyłą. Każdy wzór widoczny na marmurze jest wytworzony w pełni naturalnie – nie ma dwóch identycznych kamieni. Proponowane przez nas blaty marmurowe dodają oryginalnego wyglądu całej aranżacji, sprawdzają się niemal w każdym pomieszczeniu, również w łazience. Z kolei blaty à la marmur, konglomeraty kwarcowe o wzorze z dużą żyłą, są bardzo łatwe w pielęgnacji, dlatego znajdują szerokie zastosowanie w domach prywatnych, obiektach użyteczności publicznej, centrach handlowych, hotelach, urzędach czy bibliotekach.