Blaty kamienne

Blaty kamienne są cenione za swoją dużą wytrzymałość i urzekające piękno zarówno przez właścicieli hoteli czy ośrodków odnowy biologicznych, jak i osoby chcące gustownie urządzić własne domy i mieszkania. Kamień jest ponadczasowym materiałem, stosowanym jako główny budulec różnych konstrukcji i jako element wystroju wnętrz. Ze względu na jego właściwości, nic więc dziwnego, że zainteresowanie nim nie przemija. Istnieje wiele różnych rodzajów kamienia, który jest wykorzystywany do produkcji blatów. Z jednej strony klasyczne blaty marmurowe kuszą elegancją, z drugiej konglomeraty zachęcają niebanalnymi wzorami. Oferują setki różnych barw i wzorów, co pozwala na znalezienie dokładnie takiego materiału, który wpasuje się w konkretny projekt i wpasuje się w estetykę niemal każdej przestrzeni.

 Blaty z kamienia dostarczane do klientów Prodmar są wykonywane z dbałością o szczegóły, co pozwala nam na oferowanie naszym klientom wysokiej jakości, pięknych i dopasowanych do indywidualnych preferencji produktów.

Solidne blaty kamienne do kuchni

Blaty kamienne do kuchni, których produkcją się zajmujemy, są tworzone zgodnie z indywidualnymi potrzebami i wytycznymi klientów. Nasi kamieniarze podczas ciecia, szlifowania, polerowania i wszelkiej innej niezbędnej obróbki dbają o precyzję każdego ruchu. Dzięki temu zdobyliśmy zaufanie wielu klientów zarówno z Warszawy, jak i innych miejsc w kraju.

Piękne kamienne blaty do łazienek

Materiały, z których produkujemy blaty z kamienia zdobiące łazienki naszych klientów, pochodzą od sprawdzonych producentów. Pozwoliło to nam na zapewnienie stałej, wysokiej jakości. Co więcej, szerokie grono dostawców oznacza, że oferujemy blaty o przeróżnych specyfikacjach pod względem koloru i struktury.

Jeżeli szukacie Państwo pracowni, która sprosta nawet największym wyzwaniom, zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy przekonani, że będziecie usatysfakcjonowani efektami naszej pracy w kamieniu.