blat kuchenny granitowy

Wszelkiego rodzaju blaty granitowe i konglomeratowi wykonywane są w naszej firmie tylko i wyłącznie na indywidualne zamówienie klienta.
Od 2009 roku dysponujemy najnowocześniejszą maszyną do produkcji blatów - Profesjonalne Centrum Obróbcze CNC firmy Ravelli.

Dzięki niej sposób wykonywania blatów kuchennych odbywa się z najwyższą precyzją. Przy pomocy tej maszyny wykonujemy każdy rodzaj otworu - pod zlewy podwieszane, nakładane, licowane z blatem, otwory pod wszelkiego rodzaju płyty kuchenne, baterie, powerporty, gniazdka, dozowniki, filtry do wody etc.

Naszym atutem jest wykonywanie niepowtarzalnych ociekaczy w blacie. Na życzenie klienta możemy wyfrezować dowolny kształt ociekacza - poczynając od prostych rowków ze spadkiem, przez rozmaite kształty, ociekacze opadowe dochodzące do komory zlewozmywaka lub ją okalające do ociekaczy opadowych wraz z rowkami.
Świadczymy również usługę kompleksową od pomiaru do montażu. Od 2011 roku pomiaru dokonujemy przy pomocy maszyny PROLINER co daje nam jeszcze większą możliwość precyzyjnego wykonania blatów.

Poniżej prezentujemy pogłądowe etapy pracy maszyny CMC nad blatem kuchennym wraz z ociekaczem:

Materiały nadające się na blaty kuchenne
Maszyny do wykonywania blatów kuchennych
Grubość blatów kuchennych
Łączenie blatów kuchennych.
Wymagania do zamontowania blatów kuchennych
Pielęgnacja blatów kuchennych

Blaty kuchenne granitowe i kwarcowe, parapety, schody oraz wiele innych elementów z granitu, marmuru, trawertynu i konglomeratu...