Kominki

Kominek to element wyposażenia wnętrz, który łączy w sobie zarówno funkcję użytkową, jak i estetyczną. Jest doskonałym źródłem ciepła, a w pomieszczenie, w którym się znajdzie, staje się przytulne i nabiera eleganckiego charakteru. Tradycyjnymi materiałami do wykonania obudowy kominka są płyty granitowe lub marmurowe, gwarantujące trwałość, wysoką jakość i odporność na działanie wysokich temperatur. Wykonane z granitu lub marmuru kominki cieszą się wśród Klientów  naszej firmy niesłabnącą popularnością ze względu na niepowtarzalną kolorystykę i wzornictwo tych kamieni naturalnych, a także ich trwałość oraz możliwości stworzenia oryginalnych stylizacji łączących elementy nowoczesne, jak stal czy szkło z kamieniami naturalnymi. Wieloletnia współpraca z firmami wytwarzającymi kominki czy rzeźbiarzami umożliwiła nam przygotowanie oferty dokładnie odpowiadającej zapotrzebowaniu nawet najbardziej wymagających Klientów.  Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty w salonie ekspozycyjnym w Warszawie oraz do zakładu produkcyjnego w Sukowie niedaleko Kielc.

Kominki z kamienia naturalnego

Nadaje wnętrzu ciepłego, przytulnego charakteru i sprawia, że pomieszczenie prezentuje się niezwykle elegancko. Nic zatem dziwnego, że posiadanie salonu z kominkiem to marzenie niejednej osoby. Jest to niezwykle efektowna ozdoba, a przy tym również praktyczna, ponieważ wytwarza ciepło. W naszej ofercie można znaleźć piękne kominki z kamienia naturalnego, które są dostępne w wielu różnorodnych odsłonach kolorystycznych. Mogą mieć również dowolny kształt, a więc świetnie sprawdzą się zarówno w pomieszczeniach urządzonych w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym.

Zalety kominków z kamienia

Kominki z kamienia mają bardzo wiele zalet. Przede wszystkim są niepalne oraz nie odbarwiają się, dzięki czemu są niezwykle proste w obsłudze. Dodatkowym atutem jest również ich wytrzymałość. Kamień jest bowiem materiałem odpornym na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne czy ścieranie. Jest to zatem wybór, który dobrze zda egzamin w każdym wnętrzu. Co ważne, tego typu kominki są również bardzo łatwe w utrzymaniu czystości czy pielęgnacji. 

Naszym klientom oferujemy obudowy kominkowe z granitu, a także z marmuru. Ich kolorystyka jest bardzo bogata, a więc zachęcamy do kontaktu telefonicznego albo mailowego w celu ustalenia szczegółów zamówienia.