Marmury - Slaby Firma PRODMAR istnieje na rynku od 1989 roku. Siedziba naszej Firmy mieści się koło Kielc, gdzie znajduje się zakład produkcyjny. Posiadamy hale produkcyjne wyposażone w nowoczesny park maszynowy, który staramy się stale rozbudowywać, aby podołać wciąż rosnącym wymaganiom naszych klientów. Dzięki temu możemy poszczycić się setkami zadowolonych klientów, którzy w dowód wdzięczności za fachowość, terminowość i przede wszystkim jakość polecają naszą Firmę swoim znajomym, co uważamy za najwyższy dowód uznania i zaufania dla nas.


Na stałe działamy na obszarze województwa świętokrzyskego oraz w Warszawie i jej okolicach, jednak obszar działalności naszej firmy obejmuje całą Polskę. Na przestrzeni wielu lat wykonywaliśmy prace z zakresu wykańczania wnętrz w największych miastach naszego kraju - tj. Krakowie, Łodzi, Toruniu, Gnieźnie, Bydgoszczy czy Częstochowie.

Przedmiotem działalności naszej Firmy jest obróbka kamieni naturalnych - marmurów, granitów, trawertynów, łupków oraz komponentów kamiennych - tzw. konglomeratów.
W naszej ofercie znajdą Państwo produkty wykonane z najwyższej jakości kamienia sprowadzanego bezpośrednio z całego świata. W przeważającej mierze są to materiały pochodzące z: Włoch, Grecji, Norwegii, Portugalii, a nawet z Indii, Brazylii, Afryki i Chin

Konglomeraty natomiast, pochodzą wyłącznie z Włoch, Piła granitowa - co jest dla Państwa gwarancją wysokiej jakości wyrobu, bowiem Włosi - eksperci od kamienia naturalnego już od wielu lat zajmują się także produkcją aglomeratów.

Jeżeli chodzi o kolory to chyba każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie. Nasza Firma posiada praktycznie całą gamę kolorystyczną począwszy od krystalicznie białych poprzez róże, beże, szarości, zielenie, czerwienie, niebieskie, brązy aż po czarne.

Nasze długoletnie doświadczenie w obróbce kamienia naturalnego oraz nowoczesny park maszynowy są dla Państwa gwarancją wysokiej jakości naszych produktów. W celu uzyskania bliższych informacji zapraszamy do zakładu w Kielcach lub do warszawskiego biura, gdzie przedstawione są wszystkie próbki kamieni i ich faktury będące obecnie w sprzedaży. Służymy fachową i kompetentną poradą w zakresie doboru materiałów i jego zastosowania.

Blaty kuchenne granitowe i kwarcowe, parapety, schody oraz wiele innych elementów z granitu, marmuru, trawertynu i konglomeratu...