Parapety marmurowe

Parapety marmurowe są nie tylko trwałe, ale przede wszystkim charakteryzują się niezwykle pięknym wyglądem. Jest to dekoracja sama w sobie, która dobrze podkreśla elegancję każdego wnętrza. Ten niepozorny detal może zmienić styl całego pomieszczenia. Ten kamień naturalny jest bardzo elegancki, dlatego stosuje się go nie tylko w prywatnych domach, ale również w hotelach, salonach SPA, restauracjach czy budynkach użyteczności publicznej. Dużym atutem tego materiału jest przede wszystkim jego bogata kolorystyka. Oprócz tradycyjnej bieli i czerni, można również z powodzeniem znaleźć marmury szare z odcieniem niebieskiego, zielonkawe, brązowe czy nawet czerwone.

Marmur jest trwałym materiałem

Marmur charakteryzuje się przede wszystkim bardzo dużą twardością. Jest to materiał niezwykle odporny na wszelkiego rodzaju uderzenia czy inne uszkodzenia mechaniczne. Można go przy tym łatwo polerować, co pozwala na uzyskanie różnych stopni połysku. Co ważne, jest to materiał bardzo nasiąkliwy, co oznacza, że parapety wykonane z marmuru stosuje się jedynie do wnętrz. Aby uniknąć nasiąkania, należy go regularnie impregnować specjalnie do tego przeznaczonymi środkami. 

Decydując się na zamówienie parapetów marmurowych, zyskują Państwo pewność bardzo wysokiej jakości, a przede wszystkim nienagannego wyglądu. Zachęcamy zatem do kontaktu telefonicznego albo mailowego w celu ustalenia szczegółów współpracy.