Parapety marmurowe i z konglomeratu Warszawa

W ofercie Prodmar znajdują się także parapety wykonane z kamieni naturalnych i konglomeratów, które, ze względu na swą budowę, cechują się dużą odpornością na uszkodzenia i ścieranie.

Parapety marmurowe Warszawa i parapety z konglomeratu Warszawa to jedne z najczęściej wybieranych przez klientów produktów. Swoją popularność zawdzięczają wysokiej jakości materiałom i stosunkowo niskiej cenie. Istnieje także możliwość zamówienia parapetów z granitu i konglomeratu kwarcowego.

Do mycia i konserwacji parapety marmurowe Warszawa można stosować wyłącznie produkty o neutralnym pH. Należy je myć ciepłą wodą, a potem wytrzeć do sucha za pomocą miękkiej szmatki. Do konserwacji można stosować bezbarwny wosk lub specjalne preparaty do uszczelniania porów na powierzchni kamiennej. Podkreślą one naturalne piękno marmuru nie uszkadzając jego powierzchni.

Nasi Klienci mają także do wyboru parapety z konglomeratu Warszawa. To połączenie kamienia naturalnego i żywicy jest tańszą alternatywą w stosunku do parapetów marmurowych Warszawa i parapetów z granitu.

Posiadamy ok. 100 rodzajów kamieni do wyboru, co z łatwością pozwoli na dopasowanie parapetu do koloru wnętrza. Mogą Państwo także wybrać różne wykończenia boków. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Blaty kuchenne granitowe i kwarcowe, parapety, schody oraz wiele innych elementów z granitu, marmuru, trawertynu i konglomeratu...