zlew Blanco

zlew Schock

zlew SystemCeram

zlew Villeroy & Bosh

* Kliknięcie w logo spowoduje przejście do wybranych i polecanych przez nas modeli zlewów danego producenta

Zlew Schock Firma, która jako pierwsza na świecie opatentowała zlewozmywaki z kompozytu. Jakość jej produktów została potwierdzona wieloma certyfikatami oraz nagrodami.
Strona producenta: http://www.schock.dePosiadają w swojej ofercie dwa rodzajów kompozytów:

Cristalite+ - materiał odporny na zarysowania, łatwy w utrzymaniu czystości, odporny na zadrapania, uderzenia, dodatkowo wzbogacony o tzw. ochronę Antibac, polegającą na dodaniu naturalnych jonów srebra do masy granitowej co skutecznie pozwala zapobiec rozwojowi bakterii w 95%. Występuje w kilku wersjach kolorystycznych

Cristadur - oprócz cech wspólnych z materiałem Cristalite+ materiał ten charakteryzuje się wyjątkowo gładką - wręcz jedwabistą powierzchnią dzięki zastosowaniu efektu Nanoclean. Ze względu na bardzo gładką powierzchnie brud nie ma szans na przyklejenie się do powierzchni zlewozmywaka. Dodatkowo formuła Antibac zapobiega rozwojowi bakterii. Materiał o 40% odporniejszy na uderzenia.

Cristalite+ Solido N

Różnorodność wielkości komór daje niezliczone możliwości konfigurowania ustawień komór głównych i dodatkowych w blacie - w załączeniu przykładowe konfiguracje i wielkości. Zlewy wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej szczotkowanej.

Schock solido 100

Schock solido 125

Schock solido 50

Schock solido 75

Cristadur Waterfall D-150

zlewozmywak dostępny w dwóch wersjach - nakładanej i na równi z blatem - wyjątkowy, nowoczesny i niepowtarzalny design dodaje uroku wszystkim blatom z kamienia. Mimo dużych gabarytów nadaje się już do szafki od 60 cm.

Schock waterfall

Blaty kuchenne granitowe i kwarcowe, parapety, schody oraz wiele innych elementów z granitu, marmuru, trawertynu i konglomeratu...