Wśród oferowanych przez naszą firmę elementów wykończeniowych do różnego rodzaju wnętrz znajdują się także lady barowe i recepcyjne, pozwalające nadać przestrzeniom publicznym, takim jak recepcje, bary, restauracje czy kawiarnie, wyjątkowego charakteru. Stworzone z granitu, marmuru czy też konglomeratów kamiennych blaty, dzięki wyjątkowej kolorystyce i wzorom, podnoszą rangę każdego wnętrza, są też wyjątkowo odporne na zdarzające się w codziennej pracy uszkodzenia mechaniczne, pojawiającą się wilgoć czy możliwości zarysowania blatu.

Materiały naturalne zastosowane do produkcji lad recepcyjnych i barowych pozwalają także na ich szybkie czyszczenie i utrzymanie w niezbędnym porządku, co jest szczególnie istotne w przypadku przestrzeni odwiedzanych przez wiele osób na co dzień. Dodatkowym atutem blatów barowych i recepcyjnych wykonywanych z kamienia jest zdecydowanie większa stabilność w porównaniu z produktami tego typu wykonanymi z drewna. Lady barowe i recepcyjne produkowane przez naszą firmę to w każdym przypadku indywidualne projekty powstające w trakcie dokładnych konsultacji z naszymi klientami. Dopiero po zaakceptowaniu przez nich wizualizacji projektu przystępujemy do jego realizacji, oferując także kompleksowy montaż wykonanego produktu, co oszczędza czas i zaangażowanie naszych klientów, otrzymujących gotowy produkt. Nasze produkty dostępne są na terenie i w okolicy Warszawy oraz Kielc, gdzie znajduje się nasz zakład produkcyjny.

Verde Guatemala

Dysponujemy rozbudowanym zapleczem technologicznym, dlatego bez problemu zrealizujemy nawet najbardziej niestandardowe projekty. Współpracujemy z właścicielami restauracji, hoteli, ośrodków wypoczynkowych i konferencyjnych, a także wielu innych obiektów komercyjnych, w których liczy się elegancja, oryginalność i nietuzinkowy styl aranżacji. Oferujemy kompleksowe doradztwo – wyjaśnimy różnice między konkretnymi materiałami, a także podpowiemy, jaki kamień będzie najlepszy na lady barowe lub recepcyjne. Wszystkie wyroby tworzymy na indywidualne zamówienie – naszym priorytetem jest pełna satysfakcja Klienta.

Niewątpliwą elegancją wyróżniają się klasyczne lady z marmuru, które kojarzą się z luksusem i prestiżem. To idealne rozwiązanie dla ośrodków biznesowych, hoteli, ekskluzywnych restauracji czy innych obiektów handlowych. Wyjątkowe walory dekoracyjne tego rozwiązania to wynik naturalnych właściwości marmuru, którego struktura jest przecięta efektownymi i niepowtarzalnymi wzorami i układami charakterystycznych żyłek. Takie lady recepcyjne sprawdzą się w najszykowniejszych wnętrzach.

Równie ciekawym rozwiązaniem są lady z granitu, których najważniejszą cechą jest twardość. Elegancko wyglądający granit nadaje się do produkcji wytrzymałych lad barowych, odpornych między innymi na zarysowania i uderzenia. Materiał nie chłonie wilgoci, a dzięki specjalnej impregnacji meble nie chłoną tłuszczy, co ma niebagatelne znaczenie zwłaszcza w gastronomii. Zarówno lady recepcyjne, jak i barowe z granitu czy marmuru są dostępne w pięknych wzorach i odcieniach, dzięki czemu bez problemu można je dopasować do wystroju wnętrz w hotelu bądź restauracji.

Godziny otwarcia
Kontakt