Stoły i stoliki

Stoły i stoliki marmurowe, granitowe oraz z konglomeratu to kolejne produkty z bogatej oferty naszej firmy PRODMAR, specjalizującej się od 1989 roku w obróbce kamieni naturalnych, jak marmury, granity,  czy komponenty kamienne, tzw. konglomeraty. Efektowne, wykwintne i trwałe – stoliki marmurowe to wyjątkowo cenione meble pozwalające na wykończenie zarówno wnętrz mieszkalnych, jak i takich miejsc na zewnątrz, jak tarasy, balkony czy przestrzenie ogrodowe, ze względu na wytrzymałość materiału na zmienne warunki pogodowe i wilgoć. Marmur wykorzystywany do produkcji stolików marmurowych to kamień o wyjątkowym uroku, od lat ceniony wśród wielbicieli klasycznych wystrojów wnętrz i naturalnej elegancji. Firma PRODMAR, dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znajomości rynku kamieni naturalnych, do produkcji wykorzystuje marmury o wyjątkowej jakości i niezwykłej gamie kolorystycznej, sprowadzane z takich krajów jak  Włochy, Indie, Brazylia czy Hiszpania. Dzięki temu mamy pewność, że nasi klienci otrzymają produkty wykonane z materiału o wyjątkowej trwałości i urodzie, które będą przez długi czas cieszyć ich oczy.  Zdobyte przez lata doświadczenie w obróbce kamieni naturalnych pozwala nam także na otwartość na potrzeby naszych klientów. Chętnie doradzamy im w wyborze zarówno odpowiednich materiałów, jak i odpowiednim dobraniu ich kolorystyki czy szczegółów wykonania. Wiemy, jak odpowiednio zabezpieczyć wykonane przedmioty przed uszkodzeniami mechanicznymi czy warunkami pogodowymi, dzięki czemu na długo zachowują one świeży i efektowny wygląd.

Stoliki do każdego wnętrza

Zależy nam na dużej różnorodności, a więc nasza oferta jest skierowana do najbardziej wymagających klientów. Oferujemy blaty do stołów i stolików w różnych odsłonach kolorystycznych. Marmur czy granit pozwalają na sporą różnorodność, a przy tym pięknie prezentują się w każdym wnętrzu. To oznacza, że to idealny dodatek do pomieszczeń urządzonych w stylu klasycznym, nowoczesnym, eleganckim czy glamour

Niezależnie od indywidualnych potrzeb i preferencji, zachęcamy do kontaktu telefonicznego albo mailowego z naszą firmą. Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i udzielą praktycznych wskazówek.