Stoły i stoliki

Stoły i stoliki marmurowe, granitowe oraz z konglomeratu to kolejne produkty z bogatej oferty naszej firmy PRODMAR, specjalizującej się od 1989 roku w obróbce kamieni naturalnych, jak marmury, granity,  czy komponenty kamienne, tzw. konglomeraty. Efektowne, wykwintne i trwałe – stoliki marmurowe to wyjątkowo cenione meble pozwalające na wykończenie zarówno wnętrz mieszkalnych, jak i takich miejsc na zewnątrz, jak tarasy, balkony czy przestrzenie ogrodowe, ze względu na wytrzymałość materiału na zmienne warunki pogodowe i wilgoć. Marmur wykorzystywany do produkcji stolików marmurowych to kamień o wyjątkowym uroku, od lat ceniony wśród wielbicieli klasycznych wystrojów wnętrz i naturalnej elegancji. Firma PRODMAR, dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znajomości rynku kamieni naturalnych, do produkcji wykorzystuje marmury o wyjątkowej jakości i niezwykłej gamie kolorystycznej, sprowadzane z takich krajów jak  Włochy, Indie, Brazylia czy Hiszpania. Dzięki temu mamy pewność, że nasi klienci otrzymają produkty wykonane z materiału o wyjątkowej trwałości i urodzie, które będą przez długi czas cieszyć ich oczy.  Zdobyte przez lata doświadczenie w obróbce kamieni naturalnych pozwala nam także na otwartość na potrzeby naszych klientów. Chętnie doradzamy im w wyborze zarówno odpowiednich materiałów, jak i odpowiednim dobraniu ich kolorystyki czy szczegółów wykonania. Wiemy, jak odpowiednio zabezpieczyć wykonane przedmioty przed uszkodzeniami mechanicznymi czy warunkami pogodowymi, dzięki czemu na długo zachowują one świeży i efektowny wygląd.

Stoliki z kamienia w różnych kształtach

Oferowane przez nas stoliki z kamienia są dostępne w wielu różnorodnych kształtach. Tak naprawdę jesteśmy w stanie dopasować go do indywidualnych preferencji konkretnej osoby. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, dzięki czemu udaje się nam tworzyć różnorodne propozycje, pod indywidualne zamówienie konkretnej osoby. To oznacza, że możemy przygotować dla Państwa blaty do dużych stołów do jadalni, które pomieszczą całą rodzinę lub niewielkie stoliki kawowe, które pięknie prezentują się w każdym salonie. Mogą one tworzyć również pasujący do siebie zestaw. Wszystko zależy tylko i wyłącznie od indywidualnych preferencji konkretnej osoby.

Stoliki do każdego wnętrza

Zależy nam na dużej różnorodności, a więc nasza oferta jest skierowana do najbardziej wymagających klientów. Oferujemy blaty do stołów i stolików w różnych odsłonach kolorystycznych. Marmur czy granit pozwalają na sporą różnorodność, a przy tym pięknie prezentują się w każdym wnętrzu. To oznacza, że to idealny dodatek do pomieszczeń urządzonych w stylu klasycznym, nowoczesnym, eleganckim czy glamour

Niezależnie od indywidualnych potrzeb i preferencji, zachęcamy do kontaktu telefonicznego albo mailowego z naszą firmą. Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i udzielą praktycznych wskazówek.