Cennik blatów granitowych i z innych kamieni

Na naszej stronie internetowej mogą się Państwo zapoznać z cennikiem blatów granitowych i pozostałych blatów wykonanych z kamienia. Cena wyrobów zależy przede wszystkim od rodzaju surowca, wybranej powierzchni, koloru, rodzaju obróbki, preferowanej grubości oraz transportu. Za każdym razem koszt realizacji ustalamy indywidualnie z klientem.

Jesteśmy gotowi na współpracę nie tylko z osobami prywatnymi, lecz także firmami, właścicielami obiektów komercyjnych czy pozostałymi inwestorami. Zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą w celu otrzymania szczegółów wyceny oraz cennika blatów granitowych i innych wyrobów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji mailowo, telefonicznie oraz stacjonarnie w salonach.

Od czego zależy cena blatu granitowego lub z innego materiału?

Ceny blatów granitowych i innych różnią się w zależności od kilku kluczowych czynników. Przede wszystkim rodzaj materiału ma ogromny wpływ na koszt. Blaty granitowe są znane ze swojej trwałości i elegancji, co sprawia, że są droższe niż niektóre inne opcje, takie jak spiek kwarcowy czy konglomerat.

Kolejnym istotnym aspektem wpływającym na wysokość ceny za blat granitowy lub wykonany z innego kamienia jest jego rozmiar i kształt. Większe powierzchnie wymagają więcej materiału, co przekłada się na wyższą cenę. Ponadto nietypowe kształty i formy wymagające bardziej skomplikowanego cięcia mogą zwiększyć koszt produkcji.

Co uwzględnione jest w cenie blatu granitowego?

Koszty podane w naszym cenniku blatów granitowych oraz wykonanych z innych rodzajów kamienia obejmują nie tylko zakup materiałów, ale też kompleksową obsługę, jaką zapewniamy naszym klientom. W cenę uwzględnione jest między innymi fachowe doradztwo w wyborze materiału, które jest niezbędne w celu dobrania rozwiązania dopasowanego do potrzeb. Ponadto w ramach usługi wykonujemy pomiary u klientów, które są kluczowe dla uzyskania precyzyjnych efektów i dopasowania blatu do istniejącej przestrzeni.

Obróbka materiału to kolejny element, który wlicza się w ustaloną z klientem cenę za blat granitowy. W zależności od materiału może ona obejmować cięcie, szlifowanie, polerowanie czy impregnację kamienia. Transport i montaż to równie ważne elementy procesu zakupu blatu kuchennego, które są uwzględnione w proponowanej Państwu cenie. Oczywiście koszty są zawsze ustalane indywidualnie, jednak warto znać czynniki wpływające na ich wysokość, by móc dopasować rozwiązanie do swojego budżetu.

Szczegółowe informacje dot. cennika blatów granitowych w salonie stacjonarnym w Warszawie

Aby uzyskać więcej informacji o dokładnej cenie wybranego granitu, marmuru czy konglomeratu, warto odwiedzić także nasz salon sprzedaży w Warszawie. Nasi specjaliści doradzą w wyborze konkretnych rozwiązań i odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące oferty. Jeżeli interesują Państwa kompleksowe usługi, obejmujące np. pomiar, obróbkę i montaż, zachęcamy do wybrania naszej firmy!

Granit:   420 zł netto m2 – 2 500 zł netto m2
Kwarcyt:   1 200 zł netto m2 – 3 500 zł netto m2
Konglomerat kwarcowy:   990 zł netto m2 – 2 050 zł netto m2
Spiek kwarcowy:   materiał sprzedawany na płyty – kwota zależna od ilości odpadu

Jeśli mają Państwo do nas jakiekolwiek pytania, chcieliby uzyskać więcej informacji lub skorzystać z naszej oferty i fachowego doradztwa, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji mailowo, telefonicznie oraz stacjonarnie – w salonie w Warszawie.

Godziny otwarcia
Kontakt