Zlewy podwieszane Przy okazji zakupu kamiennych blatów kuchennych  pojawia się pytanie jaki będzie najodpowiedniejszy zlew do takiego typu blatów.  Uważamy, że wybór odpowiedniego zlewu jest bardzo istotny. Proszę pamiętać, że decydując się na blaty z kamienia lub konglomeratu będą je Państwo użytkować przez wiele wiele lat (nawet dziesiątki lat).Ważne jest więc, żeby i zlew wytrzymał próbę czasu, gdyż otwór wycinany w blatach pod Państwa zlew jest niepowtarzalny.

Biorąc pod uwagę nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji blatów jak również szerokie rozeznanie wZlew w blacie granitowym zakresie zlewów oraz firm produkujących je pokusiliśmy się o przedstawienie Państwu najodpowiedniejszych zlewów do blatów kamiennych. Miło nam będzie jeżeli weźmiecie Państwo pod uwagę naszą opinię na ten temat.

Testując, jak również biorąc udział w wielu szkoleniach oraz zważając na opinię naszych stałych klientów na temat zlewów wybraliśmy dla Państwa 4 firmy zasługujące naszym zdaniem na miano najlepszych.

Poniżej przedstawiamy tych producentów zlewozmywaków wraz z krótką charakterystyką jak również wybrane modele z ich oferty. Nadmieniamy jednak, że wszystkie zlewy z ich oferty świetnie znajdą zastosowanie w blatach kamiennych. Naszym zdaniem jednak najlepiej pójść w kierunku komór podwieszanych oraz zlewozmywaków na równi z blatem. Zlewy podwieszane Krawędzie zlewów nie wystają wówczas ponad blat - w ten sposób zwiększa się powierzchnia robocza blatu jak również istnieje łatwość utrzymania blatu wokół zlewozmywaka w czystości. Jeżeli chodzi o materiał użyty do produkcji to standardem są zlewozmywaki stalowe, prym wiodą zlewy "granitowe" a królem są zlewy ceramiczne.

Jeżeli nie znajdziecie Państwo poniżej wystarczających informacji na temat zlewów zachęcamy do kontaktu z naszymi handlowcami w celu otrzymania pełnych informacji jak również pełnej oferty handlowej. Wszystkie poniżej prezentowane zlewy znajdują się w naszej ofercie i można je zakupić w naszych biurach handlowych.   Informujemy również, że w niedługim czasie ruszy sprzedaż internetowa. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty


Polecani producenci oraz wybrane modele zlewów:

* Kliknięcie w logo spowoduje przejście do wybranych i polecanych przez nas modeli zlewów danego producenta

zlew Blanco

zlew Schock

zlew SystemCeram

zlew Villeroy & Bosh


Godne polecenia są również zlewozmywaki producentów FRANKE oraz TEKA

Blaty kuchenne granitowe i kwarcowe, parapety, schody oraz wiele innych elementów z granitu, marmuru, trawertynu i konglomeratu...