Blaty marmurowe – Warszawa

Nasza firma oferuje blaty marmurowe w szerokiej gamie kolorystycznej o przeróżnych wzorach. Korzystamy z wysokiej klasy materiałów pochodzących od sprawdzonych dostawców, co w połączeniu z umiejętnościami precyzyjnej obróbki gwarantuje najwyższą jakość wyrobów. Zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu w Warszawie – jesteśmy otwarci na wykonanie każdego projektu, niezależnie od skali trudności. Zapewniamy indywidualne podejście do Klienta.

IMG 20220112 124724 resized 20220504 011946225 e1696863606507

Blaty z żyłą – unikalne wzory

W ostatnich latach dużą popularnością cieszą się nowoczesne blaty z żyłą. Każdy wzór widoczny na marmurze jest wytworzony w pełni naturalnie – nie ma dwóch identycznych kamieni. Proponowane przez nas blaty marmurowe dodają oryginalnego wyglądu całej aranżacji, sprawdzają się niemal w każdym pomieszczeniu, również w łazience. Z kolei blaty à la marmur, konglomeraty kwarcowe o wzorze z dużą żyłą, są bardzo łatwe w pielęgnacji, dlatego znajdują szerokie zastosowanie w domach prywatnych, obiektach użyteczności publicznej, centrach handlowych, hotelach, urzędach czy bibliotekach.

Santamargherita "Vermont"

Czym charakteryzują się blaty marmurowe?

Oryginalne blaty marmurowe to piękny dodatek do wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnym lub klasycznym. Cechują się dużą uniwersalnością, dlatego komponują się niemal z każdym wystrojem. Wszystkim pomieszczeniom mogą dodać wyjątkowej elegancji. W kuchniach polecamy zastosowanie blatów à la marmur – ich utrzymanie jest łatwiejsze, choć wymagają okresowej impregnacji. Warto również zastosować odpowiednie środki pielęgnacyjne. Takie rozwiązanie sprawi, że kuchnia będzie pięknie się prezentować przez długie lata.

Godziny otwarcia
Kontakt