POSADZKI KAMIENNE

Wyjątkowe posadzki kamienne podkreślą elegancję i ponadczasowość wnętrza domu lub mieszkania. Indywidualnie wybrana struktura i głębia kolorów uwypuklą unikalny charakter wystroju pomieszczeń. Od lat tworzymy wysokiej jakości wyroby z kamienia, charakteryzujące się niepowtarzalną estetyką, odporną na działanie czasu i łatwą do utrzymania w czystości. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi usługami kamieniarskimi, zachęcamy do kontaktu. Doradzimy w wyborze materiału i pozostałych kwestiach związanych z podłogami z marmuru, granitu czy konglomeratu.

Nasza firma korzysta z nowoczesnego parku maszynowego, dlatego możemy zaoferować realizację nawet najbardziej niestandardowych projektów, powstających na indywidualne zamówienie Klienta. Tworząc posadzki z granitu czy marmuru, zawsze kierujemy się najwyższą precyzją – to ona jest najważniejsza w naszej pracy kamieniarskiej. I to właśnie pełne zaangażowanie decyduje o finalnym efekcie naszych prac produkcyjnych. Chcemy dostarczyć Klientom najwyższej jakości wyroby, które będą pięknie się prezentować przez długie lata.

Dzięki nowoczesnej technologii produkcji możemy zaproponować wykonanie posadzek z marmuru i granitu praktycznie w nieograniczonych kształtach. Na życzenie zamawiającego możemy stworzyć np. rozety, ozdoby czy logo. Dlatego możemy rozpocząć współpracę nie tylko z osobami prywatnymi, lecz także z właścicielami hoteli, restauracji, obiektów użyteczności publicznej, gabinetów odnowy i wielu innych inwestycji komercyjnych.

Jakie są różnice między posadzkami z marmuru i granitu?

Wśród wykorzystywanych do produkcji kamieni znajduje się marmur – sprowadzany np. z rejonu Morza Śródziemnego – będący cenionym materiałem wykończeniowym we współczesnych polskich wnętrzach. Jest szczególnie chętnie wybierany przez osoby poszukujące oryginalnych elementów wyposażenia, ze względu na widoczne na jego powierzchni użylenie zapewniające mu niepowtarzalny wygląd. Jego unikalna estetyka nadaje się więc idealnie do produkcji swoiście trójwymiarowej powierzchni, nadającej wnętrzom z ich wykorzystaniem prawdziwie artystycznego charakteru.

Z kolei dla osób ceniących sobie tradycyjną elegancję i klasę idealną propozycją są posadzki z granitu. Trwałość granitu, odporność na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania czy działanie środków zawierających kwasy powoduje, że wykonane z niego posadzki będą cieszyć oczy przez wiele lat, a ich dodatkowym atutem będzie wyjątkowa łatwość czyszczenia tak gładkich powierzchni, jakimi odznacza się ten kamień.

Nowoczesne posadzki z konglomeratu

Dla osób ceniących nowoczesne wzornictwo proponujemy wykonanie posadzek z konglomeratów kwarcowych lub spieków kwarcowych. Dzięki zastosowaniu tego typu materiałów uzyskujemy bardzo trwały produkt o nowoczesnym i jednolitym wyglądzie. Zaletą tych materiałów jest możliwość wykonywania dużych elementów w jednym elemencie.

Godziny otwarcia
Kontakt