Posadzki

Elegancja, trwałość, oryginalne wzory i kolory kamieni pozwalają zagwarantować Klientom posadzki o wyjątkowo wysokiej jakości, które będą bezproblemowo służyć przez wiele lat, zdobiąc wnętrza i zachowując piękny wygląd. Posadzki wykonujemy z marmuru, granitu oraz konglomeratu kwarcowego. Specjalizujemy się w obróbce kamieni naturalnych pochodzących od najlepszych producentów z całego świata oraz wytwarzaniu z nich klasycznie eleganckich i trwałych elementów wyposażenia wnętrz, jak właśnie posadzki.

Podłoga z marmuru

Wśród wykorzystywanych do produkcji kamieni znajduje się marmur – sprowadzany np. z rejonu Morza Śródziemnego – będący cenionym materiałem wykończeniowym we współczesnych polskich wnętrzach. Jest szczególnie chętnie wybierany przez osoby poszukujące oryginalnych elementów wyposażenia, ze względu na widoczne na jego powierzchni użylenie zapewniające mu niepowtarzalny wygląd. Jego unikalna estetyka nadaje się więc idealnie do produkcji swoiście trójwymiarowej powierzchni, nadającej wnętrzom z ich wykorzystaniem swoiście artystycznego charakteru. 

Podłoga z granitu

Z kolei dla osób ceniących sobie tradycyjną elegancję i klasę idealną propozycją są posadzki z granitu. Trwałość granitu, odporność na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania czy działanie środków zawierających kwasy powoduje, że wykonane z niego posadzki będą cieszyć oczy przez wiele lat, a ich dodatkowym atutem będzie wyjątkowa łatwość czyszczenia tak gładkich powierzchni, jakimi odznacza się ten kamień.

Konglomerat kwarcowy we wnętrzach

Dla osób ceniących nowoczesne wzornictwo proponujemy wykonanie posadzek z konglomeratów kwarcowych lub spieków kwarcowych. Dzięki zastosowaniu tego typu materiałów uzyskujemy bardzo trwały produkt o nowoczesnym i jednolitym wyglądzie. Zaletą tych materiałów jest możliwość wykonywania dużych elementów w jednym elemencie.