Klasyczne schody z kamienia

Ze względu na swoją wysoką jakość, odporność na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania oraz zmienne warunki pogodowe, schody kamienne mogą być wykorzystywane zarówno we wnętrzach domów lub apartamentów, ale też na zewnątrz, gdzie mogą służyć przez wiele lat, ciesząc oko właścicieli i pozwalając na łatwe utrzymanie ich w czystości. Niewątpliwą zaletą schodów kamiennych jest ich uniwersalność i ponadczasowy wygląd. Dzięki szerokiej gamie wzorów i kolorów, a także możliwości obróbki, schody z kamienia naturalnego doskonale sprawdzą się w każdym wnętrzu – zarówno klasycznym, jak i nowoczesnym.

Producent schodów kamiennych

Firma PRODMAR jest uznanym na rynku producentem schodów kamiennych. W naszym asortymencie mamy zarówno schody marmurowe jak i schody z granitu. Swoją ofertę kierujemy nie tylko do klientów indywidualnych poszukujących idealnego wykończenia posiadanej nieruchomości, ale również do inwestorów komercyjnych i zarządców obiektów użyteczności publicznej. Nasze schody z kamienia naturalnego sprawdzą się wszędzie tam, gdzie niezbędna jest trwałość rozwiązania połączona z jego ponadprzeciętnymi walorami estetycznymi. Schody z kamienia wykonujemy wyłącznie na zamówienie w oparciu o indywidualne potrzeby, oczekiwania i możliwości klientów.
Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zachęcamy do kontaktu z biurem firmy PRODMAR. Warto również wiedzieć, że można odwiedzić nas osobiście w Pracowni Kamienia Naturalnego w Sukowie k. Kielc lub w Showroomie firmy PRODMAR w Warszawie.