Schody kamienne naszej produkcji cechują się wysoką jakością, odpornością na uszkodzenia mechaniczne i zmienne warunki pogodowe. W związku z tym mogą być z powodzeniem wykorzystywane we wnętrzach domów i apartamentów. Co jednak istotne, sprawdzają się również na zewnątrz – swoje świetne właściwości zachowują przez wiele lat i są łatwe do utrzymania w czystości. Zachęcamy do odwiedzenia naszego showroomu w Warszawie, aby obejrzeć przykładowe schody kamienne i materiały wykorzystywane do ich produkcji na żywo. Jako renomowany producent dokładamy wszelkich starań, aby oferowane wyroby wyróżniały się ponadczasowym wyglądem.

DLACZEGO WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA SCHODY KAMIENNE?

Ogromną zaletą schodów kamiennych jest ich uniwersalność. Naszym klientom zapewniamy szeroki wybór wzorów oraz kolorów – gwarantujemy również możliwość obróbki. Dlatego tego rodzaju wyroby sprawdzą się we wszystkich wnętrzach – także klasycznych i nowoczesnych. Mogą być ciekawym uzupełnieniem designerskiego projektu. Pasują zwłaszcza do nowoczesnych budynków, w których klatka schodowa jest otwarta.

Tworzymy również schody kamienne do remontowanych domów. Od lat specjalizujemy się w produkcji wyrobów z różnego rodzaju kamienia, a w asortymencie posiadamy m.in. schody granitowe i marmurowe. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, inwestorami komercyjnymi i zarządcami obiektów użyteczności publicznej.

Nasze wyroby sprawdzają się wszędzie tam, gdzie zależy Państwu na trwałych rozwiązaniach połączonych z ponadprzeciętnymi walorami estetycznymi. Wszystkie schody kamienne tworzymy wyłącznie na indywidualne zamówienie – w oparciu o konkretne potrzeby i oczekiwania klienta. Tylko wówczas możemy mieć pewność, że spełnią one Państwa wymagania oraz będą dopasowane do określonego miejsca.

Schody kamienne idealne na zewnątrz i wewnątrz naszej produkcji

Współczesne trendy w architekturze i designie wnętrz coraz częściej sięgają po naturalne materiały, takie jak kamień. Schody kamienne to doskonały sposób na wprowadzenie do domu czy też innego obiektu nie tylko funkcjonalności, ale również elegancji i trwałości. Jak wspomnieliśmy wyżej, w naszej firmie specjalizujemy się w produkcji schodów zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz budynków.

Wykorzystujemy różnorodne rodzaje kamienia, takie jak granit czy marmur, dzięki czemu możemy dostosować się do indywidualnych potrzeb i preferencji naszych klientów. Co równie istotne, nasze produkty oferujemy nie tylko w Warszawie. Ponadto dowozimy i montujemy schody kamienne w Kielcach, a także wielu innych miejscowościach województwa mazowieckiego i świętokrzyskiego.

Piękny wygląd i dopracowana produkcja schodów kamiennych

W Prodmar zdajemy sobie sprawę, że schody kamienne to inwestycja na lata, dlatego stawiamy na jakość zarówno pod względem materiałów, jak i wykonania. Sami wybieramy kamień (który sprowadzamy od najlepszych dostawców), który następnie jest obrabiany przez doświadczonych kamieniarzy. Dzięki temu mamy pewność, że oferowane wyroby są nie tylko piękne, ale również solidne i trwałe.

Każdy projekt schodów kamiennych jest dla nas wyjątkowy i traktowany indywidualnie. Pracujemy zarówno z architektami czy właścicielami obiektów użytku publicznego, jak i klientami indywidualnymi, aby tworzyć konstrukcje idealnie dopasowane do ich potrzeb oraz oczekiwań. Dbamy o każdy detal, począwszy od wyboru odpowiedniego kamienia, poprzez jego obróbkę, aż po montaż schodów u klienta. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

Godziny otwarcia
Kontakt