Klasyczne schody z kamienia

Ze względu na swoją wysoką jakość, odporność na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania oraz zmienne warunki pogodowe, schody kamienne mogą być wykorzystywane zarówno we wnętrzach domów lub apartamentów, ale też na zewnątrz, gdzie mogą służyć przez wiele lat, ciesząc oko właścicieli i pozwalając na łatwe utrzymanie ich w czystości. Niewątpliwą zaletą schodów kamiennych jest ich uniwersalność i ponadczasowy wygląd. Dzięki szerokiej gamie wzorów i kolorów, a także możliwości obróbki, schody z kamienia naturalnego doskonale sprawdzą się w każdym wnętrzu – zarówno klasycznym, jak i nowoczesnym.

Producent schodów kamiennych

Firma PRODMAR jest uznanym na rynku producentem schodów kamiennych. W naszym asortymencie mamy zarówno schody marmurowe jak i schody z granitu. Swoją ofertę kierujemy nie tylko do klientów indywidualnych poszukujących idealnego wykończenia posiadanej nieruchomości, ale również do inwestorów komercyjnych i zarządców obiektów użyteczności publicznej. Nasze schody z kamienia naturalnego sprawdzą się wszędzie tam, gdzie niezbędna jest trwałość rozwiązania połączona z jego ponadprzeciętnymi walorami estetycznymi. Schody z kamienia wykonujemy wyłącznie na zamówienie w oparciu o indywidualne potrzeby, oczekiwania i możliwości klientów.
Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zachęcamy do kontaktu z biurem firmy PRODMAR. Warto również wiedzieć, że można odwiedzić nas osobiście w Pracowni Kamienia Naturalnego w Sukowie k. Kielc lub w Showroomie firmy PRODMAR w Warszawie.

Schody kamienne

W naszej ofercie można znaleźć rozwiązania z najwyższej półki, które wpadają w gust szerokiego grona odbiorców. Nasze schody kamienne będą się świetnie prezentować w różnorodnych budynkach. Mogą być idealnym dodatkiem i uzupełnieniem każdego designerskiego wnętrza. Wielu naszych klientów stosuje je w swoich prywatnych domach. W szczególności pięknie prezentują się w nowoczesnych budynkach, w których klatka schodowa jest otwarta. Można je również z powodzeniem wykorzystać w starych, remontowanych domach, a nie nowopowstałych. Kamienne schody pomogą wydobyć charakter oraz duszę poszczególnych pomieszczeń. Z powodzeniem można je również wykorzystać do renowacji zabytkowych wnętrz, np. w pałacach oraz zamkach.

Trwałe oraz odporne schody

Schody z kamienia naturalnego są nie tylko piękne, ale przede wszystkim niezwykle trwałe oraz odporne. Jest to idealny wybór nie tylko do wnętrz. Można je z powodzeniem wykorzystać również na stopniach, które znajdują się na zewnątrz. W końcu naturalny kamień – granit jest odporny na zmienne warunki atmosferyczne, takie jak deszcz, śnieg czy promieniowanie słoneczne. Jest to zatem wybór i zakup na długie lata, który się po prostu opłaci. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego albo mailowego w celu ustalenia szczegółów projektu. Wykonamy dla Państwa indywidualną wycenę. Można również odwiedzić jedno z naszych biur w Kielcach lub Warszawie.