Schody granitowe to doskonały wybór dla osób, którym zależy przede wszystkim na najwyższej jakości. Są odporne na uszkodzenia i niewrażliwe na zmienne warunki pogodowe. To rozwiązanie na lata – granit nie traci swoich rewelacyjnych właściwości nawet podczas upałów, mrozów, śniegu czy deszczu. Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące oferowanych wyrobów, zachęcamy do kontaktu.

Można nas odwiedzić w Sukowie koło Kielc lub w naszym showroomie w Warszawie. Granit docinamy na wymiar, dzięki czemu materiał dociera do Klienta w jednym kawałku na dany stopień. W ten sposób konstrukcja ma podwyższoną wytrzymałość, a same schody granitowe wyróżnią się oryginalnymi walorami estetycznymi.

JAKIE ZALETY MAJĄ SCHODY GRANITOWE?

Schody granitowe charakteryzują się trwałością i bezpieczeństwem. Naszym Klientom gwarantujemy materiał pierwszego gatunku – bezpośrednio od najlepszych dostawców. Oferujemy również wersję paloną o właściwościach antypoślizgowych, dzięki czemu zachowują wysoką funkcjonalność zarówno jesienią, jak i zimą. Schody granitowe to doskonały wybór dla inwestorów prywatnych – dom stanie się bezpiecznym miejscem dla dzieci i osób starszych. Granit to materiał łatwy do utrzymania w czystości – jego pielęgnacja nie jest uciążliwa i nie wymaga dużego nakładu pracy. Prezentuje się pięknie – mimo upływających lat. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór kolorystyki, dlatego schody granitowe dostępne w naszej firmie można dopasować do każdej elewacji. Sprawdzają się nie tylko w prywatnych domach, lecz także w obiektach użyteczności publicznej.
Godziny otwarcia
Kontakt