Schody granitowe

Naszym klientom oferujemy również schody granitowe. Jest to doskonały wybór dla najbardziej wymagających osób, którym przede wszystkim zależy na najwyższej jakości. Granit jest bowiem materiałem niezwykle odpornym na uszkodzenia, który ponadto jest niewrażliwy na zmienne warunki atmosferyczne. Jest to zatem zakup na bardzo długie lata, ponieważ niestraszny jest mu deszcz, śnieg, upały czy mrozy. 

Dodatkowo granit docinamy na wymiar, co oznacza, że dociera on do naszych klientów w jednym kawałku na dany stopień. To znacznie podnosi wytrzymałość całej konstrukcji, a także zwiększa walory estetyczne. 

Piękne, trwałe oraz bezpieczne

Granitowe schody są piękne, trwałe, a także bezpieczne. Oferujemy wersję paloną, która jest dodatkowo antypoślizgowa, dzięki czemu świetnie sprawdzi się podczas deszczu czy zimą. To idealny wybór dla inwestorów, w których domach znajdują się dzieci, osoby starsze czy z obniżoną sprawnością. 

Granit jest również bardzo łatwy do utrzymania w czystości, a jego pielęgnacja nie jest uciążliwa i nie wymaga dużego nakładu pracy. Materiał zawsze pięknie się prezentuje, a w naszej ofercie można znaleźć bardzo szeroką kolorystykę, dzięki czemu całość można łatwo dopasować do każdej elewacji. Jest to świetny wybór nie tylko w przypadku prywatnych domów, ale również miejsc użyteczności publicznej. 

W razie pytań, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Można nas również odwiedzić w Pracowni Kamienia Naturalnego w Sukowie koło Kielc albo w Showroomie w Warszawie.