Wśród oferowanych produktów znajdą Państwo także brodziki z granitu, marmuru lub konglomeratu marmurowego i kwarcowego Santamargherita. Odznaczają się one wyjątkową trwałością i możliwością zachowania walorów estetycznych przez dłuższy czas niż ich odpowiedniki wykonane z tworzywa sztucznego. Są one bowiem zdecydowanie odporniejsze na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu mogą posłużyć dużo dłużej, zachowując nadal elegancki wygląd.

IMG 7531 1 scaled
IMG 7532 scaled
Paonazzo

Dzięki doświadczeniu w branży kamieniarskiej i dostępowi do nowoczesnego parku technologicznego jesteśmy w stanie wykonać oryginalne brodziki marmurowe, dzięki którym poczują się Państwo niczym w zabytkowym pałacu czy luksusowej rezydencji. Taka inwestycja to doskonały sposób, by wyróżnić się wyglądem łazienki i postawić na ponadczasowe piękno naturalnego surowca. Dzięki zaawansowanym procesom produkcyjnym możemy spełnić oczekiwania Klientów dotyczące najwyższej jakości w zakresie aranżacji łazienek.

Wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że doskonale wiemy, jakie są potrzeby naszych Klientów. W naszym asortymencie można znaleźć bogaty wybór brodzików z granitu o wielu kształtach i kolorach. Oferujemy m.in. brodziki kamienne prostokątne lub półokrągłe. Poszczególne wyroby różnią się także głębokością, dlatego bez problemu dostosują je Państwo do możliwości aranżacyjnych w łazience. Możemy zaproponować szeroki asortyment brodzików marmurowych i granitowych o różnej strukturze, dzięki czemu dopasują się do wystroju wnętrza.

Neolith "Estatuario"

Do najbardziej cenionych atutów brodzików łazienkowych, wykonywanych z marmuru, granitu lub konglomeratu, należy także m.in. możliwość zastosowania w każdej, nawet najmniejszej, powierzchni łazienkowej – każdy brodzik wykonywany jest na specjalne zamówienie i na każdy wymiar – nie ma żadnych standardów. Korzystamy z materiałów o najwyższej jakości: trwałych, odpornych na zarysowania, łatwych do utrzymania w czystości. Prace wykończeniowe związane z zamówieniami dokonanymi w naszej firmie wykonywane są na terenie Warszawy oraz Kielc i okolic. Zapraszamy do salonu w Warszawie (Mokotów) w celu obejrzenia próbek materiałów lub do naszego Zakładu w Sukowie koło Kielc w celu omówienia i ustalenia szczegółów zamówienia.

Godziny otwarcia
Kontakt