Marmury - Slaby Jesteśmy producentem parapetów z kamieni naturalnych i konglomeratów. Materiały te charakteryzują się bardzo wysoką jakością i trwałością. W przeciwieństwie do innych materiałów (typu laminat, sklejka, drewno) parapety z konglomeratu nie rozeschną się (od kaloryferów montowanych pod parapetem) i nie spuchną (od skraplającej się wody). Ilość dostępnych wzorów i kolorów jest bardzo duża – w ofercie posiadamy około 100 rodzajów kamieni nadających się na parapety i będących na stanie magazynowym. Każdy znajdzie materiał na miarę swoich możliwości finansowych. Najtańszym materiałem będą konglomeraty marmurowe i marmury. Proponujemy również rozważenie opcji zastosowania granitu i konglomeratu kwarcowego.

Parapety wykonujemy na wymiar podany przez klienta – nie ma żadnych standardów. W cenę wliczona jest już obróbka prosta parapetów (faza krawędzi), zaokrąglone dwa narożniki. Zachęcamy również do zapoznania się z innymi wykończeniami, które można zastosować przy parapetach (opcja płatna dodatkowo). Wykonanie parapetów wykuszowych i łukowych nie stanowi dla nas problemu.

Zachęcamy do zapoznania się z dostępną kolorystyką! rodzaje kamieni

Blaty kuchenne granitowe i kwarcowe, parapety, schody oraz wiele innych elementów z granitu, marmuru, trawertynu i konglomeratu...