Blaty łazienkowe

Blat łazienkowy powinien nie tylko ładnie eksponować umywalkę, ale także być odporny na specyficzne warunki panujące w tym pomieszczeniu – wilgotny i ciepły klimat. Blaty łazienkowe z konglomeratu to doskonała alternatywa dla klasycznych szafek podumywalkowych. Zapewniają stabilne podparcie umywalki, a jednocześnie powiększają optycznie przestrzeń. Ponadto dodają pomieszczeniom elegancji i nowoczesnego charakteru. Blaty z konglomeratu kwarcowego są odporne na zniszczenia w wilgotnych warunkach oraz działanie czynników chemicznych, dzięki czemu zachowują swój wygląd przez wiele lat. Oferujemy blaty łazienkowe z konglomeratu kwarcowego i marmurowego. Nasze produkty to połączenie funkcjonalności i elegancji.

Blaty łazienkowe z konglomeratu

Blaty łazienkowe z konglomeratu w ostatnich latach bardzo zyskują na popularności. Jest to świetna alternatywa dla granitu, który jest dość wzorzystym materiałem i nie do każdego wnętrza pasuje. Konglomerat przyjmuje stonowane wzornictwo i jednorodne barwy. Jest materiałem wyprodukowanym na bazie 93% kamienia naturalnego pomieszanego z żywicą poliestrową (7%). Przy tym charakteryzuje się wysoką odpornością oraz trwałością. To oznacza, że świetnie sprawdzi się w każdej łazience, gdzie panuje wilgotny klimat. Jest to zatem również doskonała alternatywa dla blatów drewnianych oraz wykonywanych z materiałów drewnopodobnych, które mogą ulec uszkodzeniu po kontakcie z wodą.

Trwałe, odporne oraz piękne blaty z konglomeratu kwarcowego

Blaty z konglomeratu są przede wszystkim niezwykle trwałe i odporne, co jest ich ogromnym atutem. Są bardzo twarde, nie napuchną po kontakcie z wodą, a przy tym będą się świetnie prezentować przez bardzo długie lata. W naszej ofercie posiadamy szereg różnorodnych wzorów oraz kolorów konglomeratów. Jest to zatem materiał, który sprawdzi się tak naprawdę w każdej łazience, niezależnie od jej wystroju. Będzie pięknie prezentował się w połączeniu ze stylem klasycznym, nowoczesnym, loftowym, industrialnym czy nawet rustykalnym. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów. Chętnie stworzymy indywidualny projekt dla każdego klienta!